top of page
Dziewczyna nad morzem

Zatem jesteś już dorosły...

        ...ale to przecież nie zmienia faktu, że czasem potrzebujesz pomocy, wsparcia, rady, przyjrzenia się swoim problemom, lepszego usłyszenia siebie, by trafnie wybrać, którą ścieżką podażyć. Może sprowadzają Cię trudności rodzinne, może chcesz pomóc komuś bliskiem, a może właśnie sobie, może zaczynasz niepokoić się o swoje emocje, czy myśli, może czujesz się samotny, możesz chcesz skonsultować stan swojej kariery zawodowej...a może są tysiące innych powodów. Jedno jest pewne - bardzo chętnie powitam Cię u siebie i posłucham Twojej wyjątkowej historii, a jeśli będzie trzeba, podejmę z Tobą pracę nad zmianą. 

Pracuję również z parami nad ich związkiem, oraz rodzinami przygotowującymi się do adopcji lub chcącymi zostać rodzicami zastępczymi.

My Approach

W czym mogę pomóc:

web3-couple-marriage-love-quarrel-shutterstock.jpg

PROBLEMY W ZWIĄZKACH

Trudności relacyjne, przemoc, zdrady, rozwód, problemy niepłodności, depresja poporodowa

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Po umówieniu wizyty, spotykamy się w gabinecie, gdzie zawsze daję Ci czas na zapoznanie się z otoczeniem, wybór dogodnego dla Ciebie miejsca siedzenia, zaparzenie kawy lub herbaty... a potem pada sztandarowe pytanie psychologów:

     "Co Panią/Pana/Państwa  do mnie sprowadza?"

Później już spotkanie dzieje się w rytm tego, co opowiesz lub opowiecie, przy czym w mojej pracy koncentruję się na rozwiązaniu.

To co pewne:

- pracuję według standardów etycznych, co oznacza dyskrecję, tajemnicę zawodową, profesjonalizm i działania w oparciu o rzetelną wiedzę. To także superwizje - czyli konsultację mojej pracy z bardziej doświadczonymi psychologami;

- nie udzielam rad, ale zawsze pochylam się nad problemem i staram się wskazać jego źródła lub inne punkty widzenia;

- pracuję w oparciu o wyznaczenie celów jakie chcesz osiągnąć, dlatego zawsze na początku poświęcamy czas, by ustalić jaki ma być skutek terapii i czy jest on realny do osiągnięcia;

- terapia często wymaga ciężkiej pracy, a to oznacza dla klienta także zadania domowe, by nie marnować czasu między sesjami;

- dostosowuję się do rytmu klienta i jego gotowości: jedni chcą się koncentrować na konkretnych rozwiązaniach, a drudzy lubią zagłębić się w gruntowne rozpoznanie problemu, jedni chcą relaksu, bezpieczeństwa i rozmowy, a drudzy narzędzi do działania - każda droga jest dobra, a ja chętnie podążam różnymi ścieżkami nie tracąc z oczu celu.

 

Praca, którą wykonuję jest skoncentrowana na celu, ale to klient wyznacza, gdzie chce dojść. 

Znak drogowy
bottom of page