top of page
Mother and Daughter Love
Chcesz jak najlepiej...

      Zdaję sobie sprawę, że jako rodzic lub opiekun, chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka czy podopiecznego. To normalne, że czasem masz wątpliwości jak postąpić, że niekiedy czujesz, że nie wiesz co zrobić lub, że stajesz w obliczu problemu, którego nie rozumiesz. 

     Zapewniam Cię, że każdy, kto ma na barkach trud wychowania dziecka, czasem tak ma. Do wszystkich tych lęków, dochodzi jeszcze strach, że zostanie z tym kompletnie sam/a. Dlatego by pomóc w tej sytuacji stworzyłam właśnie to miejsce - gabinet psychologiczny, w którym otrzymasz/otrzymacie pomoc na najwyższym poziomie, w atmosferze szacunku i współpracy. 

Byście troszcząc się o dziecko nigdy nie zostali sami.

W czym mogę pomóc?

06-zaburzenia-osobowosci-300x300.jpg

Problemy emocjonalne

Girl Holding Lamb

Jak przebiega spotkanie?

     Pierwsze spotkanie odbywa się bez dziecka, gdyż ważne jest byśmy mogli spokojnie porozmawiać jak wygląda problem. Świetnie jeśli masz jakieś nagrania trudnych zachowań, wtedy warto je dostarczyć do gabinetu, bym mogła zobaczyć funkcjonowanie dziecka w naturalnym środowisku. Poświęć też chwilę czasu na przypomnienie sobie chronologii zdarzeń: zapewne padną pytania o to kiedy zaczął się problem, czy wydarzyło się ostatnio coś ważnego w życiu rodziny, ale też może się zdarzyć, że zapytam o przebieg ciąży, czy bardzo wczesny rozwój dziecka. 

Czasem, zwłaszcza gdy chodzi o konsultację wychowawczą, jedno spotkanie starcza. Czasem potrzeba dwóch spotkań konsultacyjnych z rodzicami/opiekunami, by ocenić sytuację i móc podjąć dalszą pracę już z dzieckiem lub też całą rodziną.

To bardzo indywidualne. Terapia jest szyta na miarę, bo każda osoba, każda rodzina jest inna. 

Jedno co jest pewne, to że zawsze będziesz na bieżąco informowany jak będzie przebiegać współpraca i w każdym momencie masz prawo do pytań czy wątpliwości. 

Pracuję w nurcie, który jest skoncentrowany na rozwiązaniu, więc staram się tak zaprogramować ewentualną terapię, by efekty były widoczne już po krótkim czasie. 

bottom of page